BIO Ruben Herz | FIT RABBIT |Cykloprofi

BIO Ruben Herz

bez DPH: 1 477 Kč

s DPH: 1 698,55 Kč

  • Výrobce: FitRabbit
  • Katalogové číslo: 3524
  • Skladem: 4 ks
  • EAN: 9004607103301

expirace 2/20

Hodnotné látky, které jsou obsažené v červené řepě, povyšují tuto již odedávna známou zeleninu na super potravinu! Červená řepa je obzvlášť bohatá na přírodní prekurzory (oxidy dusíku). Díky těmto prekurzorům, antioxidantům, minerálním látkám a stopovým prvkům je šťáva z červené řepy považována za velmi prospěšný doplněk výživy.

Červená řepa je v produktu BIO Rüben Herz doplněna topinambury, které obsahují fyziologicky prospěšný inulin. Inulin může mít jako balastní látka pozitivní účinek na střevní mikroflóru a může přirozeně podporovat trávení. BIO Rüben Herz je doplněn blahodárným extraktem z bylin a koření a aromatickým plodem mučenky.

Složení: 80% koncentrovaná šťáva z červené řepy* zakysaná, 10% koncentrát z topinamburů*, 5% pyré z plodu mučenky*, 5% extrakt z bylin (voda, máta peprná*, meduňka lékařská*, levandule*, kopřiva*, černý kmín*), *z kontrolovaného biologického pěstování rostlin. 1-2x denně 50ml BIO Rüben Herz.

Při prvním použití by měl být denní příjem v prvních 14-ti dnech 100 ml, poté bude stačit cca 60 ml za den. Ve zvlášť zátěžových situacích může být v případě potřeby zvýšena dávka na 100 ml.

Po otevření má produkt trvanlivost 3 měsíce. Nemusí být skladován v chladu. V praktickém balení systémem bag in box vč. čepovacího kohoutku.

+ sáček fitrabbit BIO NO booster a sklenička s odměrkou ZDARMA

Jaký je rozdíl mezi produkty BIO Rüben Herz a BIO NO-Booster?

BIO Rüben Herz 3l v balení systémem bag in box je ideální pro ty, kteří chtějí pít šťávu z červené řepy každý den. Karton BIO Rüben Herz odpovídá přibližně 30-ti sáčkům BIO NO-Booster.

Navíc je koncentrovaná šťáva z červené řepy v produktu BIO Rüben Herz doplněna topinambury, bylinami a plodem mučenky, což má na jedné straně pozitivní účinky při denním užívání a také zlepšuje chuť nápoje.

BIO Rüben Herz je stejně jako BIO NO-Booster vhodný pro sportovce a je především praktický, pokud je užíván pravidelně. Sáček BIO NO-Booster odpovídá cca 100ml BIO Rüben Herz. Ve 3-litrovém balení systémem bag in box má trvanlivost 3 měsíce i v případě, že není skladován v chladu.

Proč je v BIO Rüben Herz obsažen cukr? Je cukr dodatečně přidáván?

Ne, do produktu BIO Rüben Herz NENÍ dodatečně přidáván cukr. Červená řepa přirozeně obsahuje cukr, především sacharózu, která je označována také jako „řepný cukr.“ BIO Rüben Herz je koncentrát z červené řepy, proto je cukr přirozeně obsažený také ve šťávě z červené řepy v koncentrované formě, což vysvětluje obsah cukru na 100 ml.

Kromě toho je cukr přirozeně vázán s mnoha dalšími látkami obsaženými v červené řepě, což neplatí o rafinovaném cukru, který se používá v domácnosti. Tím je zachován obsah minerálních látek v cukru a červená řepa tak může dodávat lidskému tělu další minerální látky.

Cukr je problematický především proto, že zásobuje bakterie podílející se na vzniku zubního kazu. Tomuto procesu zabraňuje dusičnan obsažený v červené řepě, protože NO (kysličník dusnatý), který vzniká z dusičnanu v lidském těle, specificky hubí tyto bakterie.

Hlavní součástí produktu BIO Rüben Herz je šťáva z červené řepy. Ovšem nejedná se o obyčejnou šťávu z červené řepy, nýbrž o koncentrovanou šťávu speciálně vybíraných „starých“ druhů červené řepy. 3 litry BIO Rüben Herz proto odpovídají cca 15 litrům obyčejné šťávy z červené řepy. Dodatečně je BIO Rüben Herz obohacován topinambury, které obsahují cenný inulin, pro lepší chuť je přidáván blahodárný extrakt z bylin a z koření a aromatický plod mučenky.

Diskuze

Pro čtení diskuzí se musíte přihlásit.